فروش اپل واچ در سه ماهه پایانی 2017، از فروش صنعت ساعت سوئیس بیشتر بود

خبرگزاری آریا – اگرچه محبوبیت ساعت هوشمند اپل طی سال های اخیر به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرده، این کمپانی ساکن کوپرتینو کماکان تمایلی به انتشار آمار مربوط به فروش اپل واچ نشان نمی دهد. با این حال، کاملاً واضح است که اپل واچ حالا از هر زمان دیگری موفق تر است و با گذشت هر سال، به فروش بیشتری دست پیدا می کند.
در جریان تماس اخیر اپل با سرمایه گذاران، مدیرعامل این کمپانی، تیم کوک اعلام کرد که فروش اپل واچ طی سه ماهه پایانی سال گذشته میلادی، بیشتر از هر زمان دیگری بوده و رکوردشکنی کرده است. این بهترین سه ماهه ما برای اپل واچ بود که رشد 50 درصدی درآمد و واحدهای عرضه شده به بازار را رقم زد و به رشد دو رقمی در تمام مناطق جغرافیایی منجر شد. همچنین فروش اپل واچ سری 3 تا دو برابر نسبت به فروش سری 2 در یک سال پیش بیشتر بود.»
اپل واچ
با در نظرگیری این موضوع، احتمالاً جای تعجب نخواهد داشت که بدانیم اپل واچ حالا محبوب ترین ساعت در میان تمام دسته بندی های این محصول به شمار می رود. علی رغم عدم انتشار آمار رسمی از سوی اپل، موسسه Canalys مدعی شده که طی سه ماهه گذشته، 8 میلیون اپل واچ به فروش رفته و این رقم برای سال کامل 2017 به میلیون واحد می رسد.
در این بین، فرانسیسکو جرونیمو، تحلیلگر موسسه IDC در توییت تازه خود اعلام کرده که محبوبیت اپل واچ سبب شده تا فروش این پوشیدنی، از مجموع فروش صنعت ساعت‌سازی سوئیس پیشی بگیرد. بنابراین حداقل طی سه ماهه اخیر، اپل بزرگ ترین تولیدکننده ساعت در جهان بوده است.لینک منبع

مطلب فروش اپل واچ در سه ماهه پایانی 2017، از فروش صنعت ساعت سوئیس بیشتر بود در سایت مفیدستان.

فروش اپل واچ در سه ماهه پایانی 2017، از فروش صنعت ساعت سوئیس بیشتر بود

اپل ,واچ ,ماهه ,سه ,ساعت ,طی ,اپل واچ ,سه ماهه ,فروش اپل ,به فروش ,ماهه پایانی ,ساعت سوئیس بیشتر ,ماهه پایانی 2017،

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


سادات خیرگو اپليکيشن من شرکت مدیر سبز - آموزش رشد کسب‌وکار Timothy's collection iranzoghali زلفا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Jeffrey's blog دانلود موزیک negin12 مطالب اینترنتی